Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2

Soslar

Soslar, yemeklere ve salatalara lezzet katan mükemmel yiyecekler arasında yer almaktadır. Farklı gıdaların bir araya getirilmesi ile elde edilen ya da besinlerin sularından elde edilen soslar ile salatalarınızı lezzetlendirebilir ya da yemeğin yanında eşsiz bir tat sunabilirsiniz. Aroma ve lezzet katmak amacı ile tercih edilen soslar arasında en fazla talep gören nar ekşisi, limon ve sirke olarak bilinmektedir. Pek çok firma ve üretici tarafından üretilerek satışa sunulan sosları en kaliteli ve lezzetli şekilde üreten ve satan firmalardan tercih etmelisiniz. 

Siz de birbirinden kaliteli ve farklı lezzetlerde ki sosları tercih ederek salata ve yemeklerinize apayrı bir tat katabilirsiniz. Sirke ve sos ürünlerinin yemek ve salatalar için eşsiz ürünler olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. 

Soslar Neden Tercih Edilir?

Soslar genel olarak içeriğinde asit bulunan meyvelerden elde edilmektedir. Pek çok medeniyette tedavi amacı ile kullanılmakta olan soslar günümüzde yemek ve salataları lezzetlendirmek için yoğun bir şekilde talep görmektedir. Aynı zamanda sağlığa da pek çok faydası olan sosların yoğun bir şekilde talep gördüğünü ifade edebiliriz. 

Elma sirkesi, yemek ve salatalarda en sık tercih edilen sos çeşitleri arasında yer almaktadır. Hem lezzeti hem de sağladığı faydalar ile bilinen elma sirkesi, özellikle kış aylarında yüksek koruyuculuğa sahiptir. Boğaz ağrılarına da iyi gelen elma sirkesi cilt bakımında da sık sık talep görmektedir. Özellikle akne tedavisinde kullanılan sirke migren ağrısı yaşanması durumunda da tercih edilmektedir. 

Elma sirkesinin yanı sıra limon sirkesi ve sosu da sık sık tercih edilen soslar arasında yer almaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan limon sirkesi ve sosu kanda ki yağları temizleyerek enfeksiyon hastalıklarına karşı da bir koruma sağlamaktadır. 

Nar ekşisi, soslar kategorisinde yer alan bir diğer sostur. Önemli bir gıda maddesi olan nardan üretilen nar ekşisi C vitamini kaynağı olarak bilinmektedir. Vücudun kanser hücrelerine karşı kendisini korumasını sağlayan nar ekşisi, hipertansiyonu engelleyerek de kalp hastalığı riskini en aza indirmektedir. Bu doğrultuda nar ekşisinin son derece yoğun bir şekilde tercih edilen bir sos olduğunu ifade edebiliriz. 

En Lezzetli Soslar

Peynircim’de sizler için birbirinden kaliteli ve lezzetli sos türleri bulunmaktadır. Lezzet beklentilerinize cevap vermesi açısından özel olan sosları Peynircim ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Özellikle de hijyenik bir şekilde hazırlandığından bu lezzet pek çok tüketici için vazgeçilmezler arasındadır. Arzu ettiğiniz kaliteyi yakalamak ve size en uygun ürünü satın almak Peynircim ile mümkün olacaktır. 

Birbirinden kaliteli ve eşsiz sosların lezzetinden vazgeçmek istemeyenler için kurutulmuş etin faydalarını da değerlendirmek gerekir. Nitekim sosları doğru tüketmediğinizde oluşabilecek riskler ciddi manada fazladır. Birbirinden kaliteli ve lezzetli soslarda bu noktada tüketilmesi faydalı bir lezzettir. Ancak her şeyin fazlası zarar sözünden yola çıkarak sosları günlük olarak düzeyli miktarlarda tercih etmelisiniz.

Sos Fiyatları

Peynircim’de birbirinden farklı lezzetteki ve özellikteki soslar kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Bu noktada Peynircim’de acuka, kahvaltılık acı sos, kahvaltılık tatlı sos, ketçap, mayonez, çemen, cevizli ezme, domates ezmesi, soya sosu, pesto sos, balsamic sirke, nar ekşisi, ranch sos, barbekü sos, elma sirkesi gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin her birinin fiyatı farklıdır. 

Birbirinden kaliteli sosların lezzetini yaşarken aynı zamanda uygun fiyatlı seçeneklerden yararlanmanız da mümkün! Peynircim olarak Türkiye’nin en çok tercih edilen lezzetlerini sizlerle buluşturuyor ve uygun fiyatlarla da alışveriş yapmanızı sağlıyor. Kaliteli sos ürünleri arasından bir tercih yaparken siparişinizin soğuk zincirle sizlere teslim edileceğini unutmamalısınız.

Sos, siparişini kısa sürede işleyen ve beklentilerinize uygun çözümler sunan Peynircim, dilediğiniz adette ürüne ulaşmanızı sağlar. Kaliteden taviz vermeyen bakış açısıyla beklentilerinize cevap verirken ürün çeşitliliğinde de sizlere destek olur. Peynircim sayesinde kaliteli sos alışverişi gerçekleştirmek içim ürünleri incelemeye hemen başlayın. Satın alacağınız her üründe de avantajları yakalayın!

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım