Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2

Krem Peynir

Krem peynir lezzetini yaşarken aynı zamanda kaliteli ürünlerle tanışmak ister misiniz? Kahvaltılık bir lezzet olmasının yanı sıra tatlı ve yemeklerin de malzemesi olarak da tercih edilen krem peyniri tercih etmelisiniz. Peynircim ayrıcalıkları ile satın alabileceğiniz bu lezzet kalite beklentilerinize tam anlamıyla cevap vermeyi başarıyor. Üstelik tadı ve kokusuyla da neden krem peyniri seçmeniz gerektiğini de ispatlıyor!

Krem Peynir Nedir?

Krem peynir; krema veya krema ile karıştırılmış sütten elde edilen peynir seçeneklerinden bir tanesidir. Sürülebilir peynir özelliği göstermesi nedeniyle oldukça değerli bir seçenek olan bu ürünün genellikle kahvaltıda tercih edildiğini ifade edebiliriz. Bunun yanı sıra bazı tatlılarda da malzeme olarak kullanılan krem peynirin tadı beyaz ve krem rengi arasındadır. 

Yumuşacık bir peynir türü olmasının yanında yağ miktarı oldukça fazladır. Türk kültüründe çok yer eden bir lezzet olmasa da ABD gibi ülkelerde pasta ve tartların vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. 

En İyi Krem Peynir Markaları

Krem peynir, kültürel anlamda Türkiye’de çok yer etmese de kahvaltı ve atıştırmalıklarda krem peynirin sık sık tercih edildiği bilinmektedir. Bu nedenle de krem peynirlerin marka ve lezzet konusunda üst standartlarda olması beklenmektedir. Peynircim olarak bu detayı önemsiyor ve sizlerden gelen taleplere cevap vermeyi arzu ediyoruz.

Peynircim, yerli ve ithal krem peynirler konusunda size en özel alternatifleri vaat eder. Bu nedenle de krem peynirler arasında bir seçim yapmak sizin için oldukça değerli olacaktır. Damak tadınıza uygun ve kalitesiyle de fark yaratan seçeneklerden bir tanesi olarak dikkatleri üzerine çeken krem peynirleri seçerek beklentilerinize uygun bir lezzete kapı aralayabileceksiniz.

Krem Peynir ile Labne Aynı Şey mi?

Peynir alışverişi yapmak isteyen pek çok kimse için krem peynirin labne ile karıştırılması durumu vardır. Hem tat hem de teknik özellikleri bakımından iki ürünün birbirinden farklı özelliklere sahip olduğundan söz etmek gerekir. 

Labne, geleneksel fermente süt ürünlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Yoğurttan peynir altı suyunun alınması sonrasında ortaya çıkar. Bu bağlamda labnenin bir tür yoğurt olduğunu ifade etmek gerekir. Nitekim ‘Labne’ kavramı bazı yörelerde ‘Leben’ olarak bilinen Yoğurt ile benzerlik göstermektedir. Arapçada ‘Süt Pıhtısı’ anlamına da gelen bu kullanım yoğurdu işaret etmektedir. 

Krem peynire bakıldığında ise peynirin olgunlaştırılmamaış hali olarak ön plana çıkar. Labneden farklı olarak yağ miktarı da oldukça fazla olan krem peynirin bu yönüyle farklı olduğu ifade edilebilir. Asit ve diğer minerallerce değerleri de farklı olan labne ve krem peynirin karıştırılmasına neden olan şey sürülebilir olmalarıdır. Öte yandan renklerinin de benzerlik göstermesi krem peynir ile labne aynı şey düşüncesini ortaya çıkarmaktadır. 

Krem Peynirinin Faydaları Nelerdir?

Krem peyniri lezzetlerini yaşamak ve size en uygun seçeneklerden yararlanmak istiyorsunuz değil mi? O halde yapmanız gereken sadece krem peynir ayrıcalıklarına bir göz atmak olacaktır. Aşağıda krem peynir tüketerek yakalayabileceğiniz ayrıcalıkları sıraladık!

  • A vitamini bakımından oldukça zengin bir lezzet olan krem peynir, bağışıklığım güçlendirilmesinde ve cildin parlak görünmesinde etkilidir,
  • Antioksidan özelliği sayesinde vücutta birikmesi muhtemel zararlı hücrelerin uzaklaştırılmasını destekler,
  • Anti enflamatuar etkisi sayesinde vücutta oluşabilecek iltihaplanmaların önüne geçer,
  • Laktoz bakımından oldukça düşük olması sayesinde şekerlerin sindirilememesi problemlerini engeller.

Siz de bu etkileri yakalamak ve krem peynir lezzetini yaşamak mı istiyorsunuz? O halde vakit kaybetmeden harekete geçin ve lezzet dolu bir deneyime kapı aralamaya başlayın!

Krem Peynir Fiyatları

Krem peynir fiyatları konusunda en özel seçeneklerden yarar sağlamak istiyorsanız Peynircim ile size özel bir peynir siparişi oluşturmaya ne dersiniz? Tadıyla dikkat çekici olduğu kadar içeriği sayesinde de oldukça dikkat çekici olan krem peyniri bir denemelisiniz. Kahvaltılıkların yanı sıra farklı lezzetlerin içerisinde tercih edilebilecek olan krem peyniri atıştırmalık bir lezzet olarak da tercih edebilirsiniz. 

Peynircim lezzetlerinin en özel olanlarından biri krem peyniri hemen sipariş ederek size uygun bir çözüme ulaşabilirsiniz. Kalitesi, lezzeti ve uygun fiyatları krem peyniri bambaşka bir noktaya taşıyor. Siz de bu lezzeti sipariş edin ve lezzetin kısa sürede adresinize kadar ulaşmasını sağlayın!

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım