Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2

Zeytin Ezmesi

Zeytini çekirdekli haliyle tüketmek istemeyenler için Zeytin Ezmesi, enfes bir alternatiftir. Hem tüketme biçimi hem de çekirdeği çıkarmak zorunda kalınmaması nedeniyle zeytin ezmesinin tüketilmesi çok daha basittir. Üstelik lezzeti de en az tane zeytin kadar özel olan zeytin ezmesiyle alakalı siz de tercihinizi Peynircim’den yana kullanmaya ne dersiniz? Lezzet dolu kahvaltılar ve atıştırmalık hazırlıklarında zeytin ezmesiyle ayrıcalıkları yaşamaya hazır olun!

Üretim serüveni titizlikle gerçekleşen ve her anlamda kaliteli bir serüvene dönüşen zeytin ezmesiyle sizleri bekleyen eşsiz tatlarla tanışmadan önce zeytin ezmesinin özelliklerine daha yakından bir göz atmalısınız!

Zeytin Ezmesi Nasıl Üretilir?

Lezzet dolu bir kahvaltılık olan zeytin ezmesi; acı tadından arındırılmış zeytinlerin tercih edilmesi ile üretilmektedir. Tamamen kaliteli ve tane olarak satışa uygun zeytin çeşitleri ile hazırlanması zeytin ezmesinin özel olmasını sağlayan başlıca faktörler arasındadır. 

Boyutlarına göre ayrıştırılan zeytinlerin görece küçük olanları zeytin esmesinde kullanılmaktadır. Bu sayede görsel olarak boyutlarıyla tüketiciyi tatmin etmeyen zeytinler oldukça lezzetli bir şekilde tüketiciye sunulmaktadır. Üretim aşamasında öncelikle acılığın giderilmesi adına fermente havuzuna atılan zeytinler daha sonra tatlı suda bekletilmektedir. 

Tuz oranını düşürmek adına tatlı suda bekleyen zeytinlerin elekten geçirilmesi ve çekirdeklerinden ayrıştırılması sağlanır. Çekirdeksiz haldeki doğal zeytin son aşamada püre halini alır. Zeytinyağından ayrıştırılarak daha kaliteli ve lezzetli bir kahvaltılığa dönüşen püre ambalajlanarak tüketiciye sunulur. 

Kahvaltılık olarak tüketilmesinin yanı sıra lezzetli atıştırmalıklarda da kullanılan zeytin ezmesini siz de tercih edebilirsiniz. Adeta krem peynir gibi ekmeğin üzerine sürerek tüketebileceğiniz bu lezzette zeytin tadını yoğun bir şekilde alabileceksiniz. 

Zeytin Ezmesi Çeşitleri Nelerdir?

Peynircim, zeytin lezzetini tercih etmek isteyen herkesin beklentilerine uygun seçenekleri ön plana çıkarıyor. Peki, size sunulan zeytin ezmesi çeşitlerinde dikkat çeken seçenekler hangileri?

Sade Zeytin Ezmesi Lezzeti

Zeytinin tadını yoğun bir şekilde almak ve sadeliği yaşamak isteyenler için enfes bir seçenek! Zeytin tüketmenin en özel hali olarak da tanımlanabilecek olan sade zeytin esmesi sayesinde çekirdekle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Pratik ama bir o kadar da lezzetli bir alternatif olması bu lezzetin dikkat çekici bir seçeneğe dönüşmesini sağlıyor. 

Siz de lezzetli ve kaliteli bir seçenek olarak tercih edeceğiniz zeytin ezmelerini Peynircim ayrıcalığıyla satın almalısınız. Katkı maddesi içermeyen ve tadıyla Ege’den gelen eşsiz zeytin tadını hissetmenizi sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Baharatlı Zeytin Ezmesi

Zeytini sade tüketmem diyenler için en özel seçeneklerden bir tanesi de baharatlı zeytin ezmesi oluyor! Özellikle de zeytinin aroması ile baharatın ağızda hoş bir esinti bırakan tadını yaşamak fazlasıyla özel olacak. Peynircim ürünleri arasında dikkat çeken bu seçeneği siz de çok seveceksiniz. 

Baharat seçiminde gıda mühendislerinin titiz çalışmaları sonrasında eşsiz bir formül hazırlanarak zeytin tadıyla buluşuyor. Bu da zeytinin kalitesini ön plana çıkarmayı başarıyor. Siz de farklı tatları sofralarınıza getiren Peynircim ile tercihinizi baharatlı zeytin ezmesinden yana kullanabilirsiniz.

Zeytin Ezmesini Nasıl Tüketmelisiniz?

Zeytinlerin özenle yetişip hasat edilmesinden sofralarınıza ulaşana kadarki serüveninde titizlik ön planda! Bu titizliği siz de zeytin ezmesini muhafaza ederken ve tüketirken sergilemelisiniz. Uygun saklama koşullarında son tüketim tarihine kadar sizlere aynı lezzeti sunan bu ürün tüketimdeki çeşitliliği sayesinde de beklentilere cevap veriyor.

Zeytin ezmesi dendiğinde akla sadece kahvaltılık gelse de bir poğaçanın iç malzemesi ya da makarnanın lezzet harikasına dönüşmesinde başrol zeytin ezmesinin ta kendisi oluyor. Size sadece kaliteli ve kusursuz ürünlerden bir tanesini satın almak kalıyor!

Zeytin Ezmesi Fiyatları

Zeytinin sofranızın vazgeçilmezi olduğunu biliyor ve bu bilinçle size zeytin ezmesi lezzetini sunuyoruz. Özellikle de kaliteyi yakalamanız adına sağladığımı uygun fiyatlarla sofralarınızda çeşitliliği yakalamanıza kapı aralıyoruz. Peki, Peynircim raflarında sizlerle buluşmayı bekleyen zeytin ezmesinin fiyatı nasıl belirleniyor?

Zeytinin kalitesi aynı olduğundan bu ürünlerin ağırlığı ve içerisine eklenen ekstra malzemeler dikkat çekmeyi başarıyor. Peynircim avantajları ve çok daha fazlası için hangi ürünün sizin için en uygun olduğunu değerlendirebilirsiniz. Sipariş verdikten kısa süre sonra kargoya verilen ürünlerin bozulmaması adına soğuk zincir de korunuyor. Lezzetli ve uygun fiyatlı seçenekler için hemen sipariş verin!

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım