Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
Filtreler:
Marka Adı
4 ve 4+ puanlı ürünler
250 - 500 ₺

Taze Kaşar

Taze kaşar peyniri, kahvaltılarınızı süsleyen en güzel lezzetlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra yemeklerde de sık sık tercih edilen taze kaşar peynirini Peynircim ayrıcalıkları ile tercih ederek mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Peynircim’de birbirinden kaliteli ve lezzetli taze kaşarlar sizler için sunulmaktadır. Siz de söz konusu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olan ürünü tek tıkla sipariş edebilirsiniz! Kaşar peyniri inek, keçi ve koyun sütünden elde edilen sarımsı bir renkteki sert peynir çeşitlerinden bir tanesidir. 

Taze Kaşar Nedir?

Kahvaltı sofralarında, çorbalarda, salatalarda, fırın yemeklerinde ve daha farklı bir çok yemekte sık sık tercih edilen taze kaşar dilimlenmiş, rendelenmiş ve eritilmiş bir şekilde kullanılabilmektedir. Her hali ile son derece lezzetli bir peynir olan kaşarın karbonhidrat değeri düşük ve yağ, protein değeri yüksektir. Bu nedenle son derece besleyici olan taze kaşar diğer peynir çeşitlerine göre çok daha yüksek kaloriye sahiptir. 

Taze Kaşar Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Kaşar peyniri Peynircim’de en kaliteli ve mükemmel hali ile sizlere sunulmaktadır. Paketli ya da açık bir şekilde satışa sunulabilen kaşar peynirini satın alırken güvenilir markaların paketli ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra son kullanma tarihi gibi önemli noktalara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünün tüm bilgilerinin üzerindeki pakette ki yer alması gerekmektedir. Ayrıca peynirde küf ve koku belirtisi olması durumunda ürünü mutlaka iade etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. 

Taze Kaşar Nasıl Kullanılır?

Kaşar peyniri genel olarak sofralarda çiğ bir şekilde tüketilmektedir. Bunun yanı sıra hamburger ve mantar gibi yiyecekler ile birlikte eritilmiş şekilde kullanılabilmektedir. Rendelenmiş kaşar peyniri ise tavuk, et ve salata gibi pek çok yemek çeşidinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Özellikle fırınlanan yemeklerde oldukça yoğun bir şekilde talep görmekte ve son derece lezzetli bir yemek ortaya koymaktadır. Kaşar peynirinin  erimesi son derce kısa bir sürede gerçekleşir. Bu nedenle yanmaması için çok dikkatli olunması gerekmektedir. 

Taze Kaşar Nasıl Saklanır?

Kaşar peyniri, tıpkı diğer peynir çeşitleri gibi buzdolabında rahatlıkla saklanabilmektedir. Oda sıcaklığında saklanması durumunda yumuşayan kaşar peynirinin raf ömrü son derece kısa olacaktır. Bu nedenle buzdolabında hava geçirmeyen bir kabın içerisinde saklayarak kaşarın raf ömrünü uzatmak mümkündür. Kaşar peynirinin kapalı bir şekilde muhafaza edilmesi durumunda kurumasını engelleyebilirsiniz. 

Taze Kaşar ile Eski Kaşar Arasındaki Fark

Taze kaşar peyniri ile eski kaşar peyniri arasında ki en temel fark olgunlaşma süresidir. Kaşar peyniri yapımının sona ermesi ile birlikte 2-3 ay dinlendirilmektedir. Bu noktada olgunlaşma süresi sonrasında kaşar peyniri eski kaşar peyniri olarak adlandırılır. Son derece sert bir yapıda olan bu peynir kahvaltılarda tercih edilmektedir. Taze kaşar peyniri ise olgunlaşma sürecine girmez. Bu nedenle eski kaşara göre çok daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Aroma, tat ve besin değeri açısından taze kaşarın daha düşük olduğunu ifade etmek gerekir. 

En Lezzetli Taze Kaşar Çeşitleri

Peynircim’de Sütaş Dilimli Tost Peyniri, Teksüt Taze Kaşar, Eker Taze Kaşar, Torku Taze Kaşar gibi birbirinden farklı markaların üreterek satışa sunduğu kaşar peynirleri bulunmaktadır. Siz de söz konusu kaşar çeşitleri arasından incelemeleri gerçekleştirerek kendiniz için en uygun olan ürünü tek tıkla sipariş verebilirsiniz. 

Kaşar siparişini kısa sürede işleyen ve beklentilerinize uygun çözümler sunan Peynircim, dilediğiniz adette ürüne ulaşmanızı sağlar. Kaliteden taviz vermeyen bakış açısıyla beklentilerinize cevap verirken ürün çeşitliliğinde de sizlere destek olur. Peynircim sayesinde kaliteli kaşar alışverişi gerçekleştirmek içim ürünleri incelemeye hemen başlayın. Satın alacağınız her üründe de avantajları yakalayın! Kaşar lezzetini yaşarken aynı zamanda uygun fiyatlı seçeneklerden yararlanmanız da mümkün! Peynircim olarak Türkiye’nin en çok tercih edilen lezzetlerini sizlerle buluşturuyor ve uygun fiyatlarla da alışveriş yapmanızı sağlıyor. Kaliteli Kaşar ürünleri arasından bir tercih yaparken siparişinizin soğuk zincirle sizlere teslim edileceğini unutmamalısınız.

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım