Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
Filtreler:
Marka Adı
4 ve 4+ puanlı ürünler
250 - 500 ₺

Füme & Kuru Et

Füme & kuru et çeşitleri ile sofralarınızı tatlandırmak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Füme & Kuru Et sizlere Peynircim ayrıcalıkları ile en kaliteli ve lezzetli şekilde sunulmaktadır. Siz de web sitemizde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olanı tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Şimdi gelin, füme & kuru et ile ilgili tüm merak edilenleri detaylı bir şekilde inceleyelim. 

Ilık ve sıcak tütsüleme ile çiğ et sadece birkaç saat pişirilerek füme ve kuru et formuna dönüştürülmektedir. Sonuç olarak et duman aromasını alır. Ancak çok güçlü bir şekilde korunmaz. Soğuk tütsüleme ise genellikle birkaç gün sürer ve dönüşümlü tütsüleme ve temiz hava aşamalarından oluşur. Tütsülenmiş yiyeceğin tadı, sonuçta duman üretmek için kullanılan ahşaba bağlıdır. Ek lezzet ve güzel aromalar sağlamak için genellikle otlar, köknar veya çam kozalakları ve iğneler eklenir. Bu doğrultuda en lezzetli füme etlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. 

En Kaliteli Füme Et Türleri

Füme et genel olarak dumanı tütsülenmiş olan et anlamına gelmektedir. Uzun yıllar önce elektriğin ve buzdolabının olmadığı dönemlerde fümeleme yani tütsüleme işlemi ile etlerin daha uzun süre dayanıklı hale gelmesi sağlanmaktaydı. Eti uzun süre saklama yöntemi olarak da bilinen fümeleme salamura ve turşulama gibi yöntemlerden bir tanesidir. 

Füme ette en temel amaç etin hava ile temasının kesilmesidir. İçerisindeki suyun ve kanın tamamen boşaltılması ile birlikte etin bozulması engellemektedir. Ancak bu kısım son derece teknik olduğu için profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi çok büyük öneme sahiptir. 

Füme & Kuru Etin Faydaları

Kurutulmuş et lezzetinden vazgeçmek istemeyenler için kurutulmuş etin faydalarını da değerlendirmek gerekir. Nitekim eti doğru tüketmediğinizde oluşabilecek riskler ciddi manada fazladır. Kuru et de bu noktada tüketilmesi faydalı bir lezzettir. Ancak her şeyin fazlası zarar sözünden yola çıkarak kurutulmuş eti günlük olarak düzeyli miktarlarda tercih etmelisiniz. 

Lezzet beklentilerinize cevap vermesi açısından özel olan kurutulmuş eti Peynircim ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Özellikle de hijyenik bir şekilde hazırlandığından bu lezzet pek çok tüketici için vazgeçilmezler arasındadır. Arzu ettiğiniz kaliteyi yakalamak ve size en uygun ürünü satın almak Peynircim ile mümkün olacak!

Füme & Kuru Et Fiyatları

Lezzetiyle baş döndüren bir seçenek olan Füme & Kuru Et için siz de Peynircim tercihinde bulunabilirsiniz. Peki, Peynircim’in sizlere sunduğu ürünlerde fiyatlar nasıl belirlenmektedir?

Dananın en lezzetli ve değerli kısımları kemikten arındırılarak sizin için özel bir lezzete dönüştürülür. Etin işlem görme süresi ve harcanan emek düşünüldüğünde kuru et daha değerlidir. Bu nedenle de Füme & Kuru Et satın almak isteyen tüketicilerin daha fazla bütçe ayırmaları gerekir.

Peynircim, et ürünleri konusunda beklentilerinize en iyi şekilde cevap verirken kaliteden yana tercih kullanmanızı da sağlar. Bu kapsamda başka yerde bulamayacağınız fiyatlarla Peynircim’den kuru et satın almanız mümkün. Tadıyla damağınıza ve fiyatıyla bütçenize uygun seçenekler için harekete geçin!

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım