Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
Filtreler:
Marka Adı
4 ve 4+ puanlı ürünler
250 - 500 ₺

Kavurma

Kavurma, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi olmayı başarır. Genellikle Kurban Bayramı dönemlerinde kesilen etlerin kavurmaya dönüşmesiyle herkesin sevdiği tada dönüşen bu ürün Kurban Bayramı dönemi dışında da tercih edilmektedir. Lezzeti, görüntüsü ve besleyici değerleri bakımından ilgi çekici olan kavurmayı siz de tercih ederek kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Peynircim olarak kaliteli ve lezzetli kavurma imkanları ile sizlere enfes çözümler sağlıyoruz. Üstelik sizlerle buluşturduğumuz her üründe beklentilerinize cevap vermeyi başarıyoruz.

Kavurma Nedir?

Kavurma, kırmızı etin kuşbaşı parçalar halinde doğranması sonrasında kısık ateşte saatlerce pişmesiyle elde edilir. Yağların ete lezzet kattığı ve tüketen herkesi memnun eden bu lezzetin taze tüketilmesi söz konusudur. Ancak çoğu tüketici kavurmayı uzun vadede tüketmek adına dondurulmuş şekilde tercih eder. Peki, dondurulmuş kavurma aslında nedir?

Dondurulmuş kavurma, etlerin hijyenik ortamda kuşbaşı doğranarak pişirilmesi sonrasında hazırlanmaktadır. Pişen etlerin hemen tüketilmeyeceği düşüncesiyle birlikte tüketime hazır olan etler dondurulur. Böylelikle hem kaliteli hem de pratik bir çözüm yakalamak muhtemeldir. Siz de zor anlarınızda hızlıca hazırlayabileceğiniz enfes bir lezzet için mutlaka kavurmayı tercih etmelisiniz.

Kavurma Nasıl Tüketilmelidir?

Kavurmanın Türk mutfağı için oldukça lezzetli bir alternatif olduğu düşüncesi dikkat çekerken tüketimi noktasında farklı alternatifler söz konusudur. Bu nedenle de tüketicilerin zevklerine uygun bir kavurma tercihi ortaya çıkarken besin değerinin kaybolmaması adına da bazı detaylara dikkat etmek şarttır.

Dondurulmuş halde satılan kavurma tüketiciyle buluşmadan önce pişirme işleminden geçirildiğinden satın aldığınız kavurmayı pişirmek zorunda değilsiniz. Besleyiciliğini ve lezzetini aynı seviyede tutmak adına kavurmayı ısıtmanız yeterli olacaktır. Kavurmayı satın alırken bu detayı dikkate alarak hareket etmeniz et ürünleri konusunda kusursuz bir seçime kapı aralamanızı sağlar. 

Kavurmanın işlemden geçmiş et olması salam ve sosis gibi pişmeli mi, pişmemeli mi sorusunun kafa karıştırmasına neden olmaz. Siz de hem lezzetli hem de sağlıklı bir alternatif olarak mutlaka kavurmadan yarar sağlamalısınız.

Hazır Kavurma Lezzetli midir?

Kavurmanın tadından vazgeçemeyenler için bu ürünü sipariş etmek oldukça özeldir. Ancak daha önce hazır kavurma lezzetini tatmamış olanlar için çekimser davranmak değerlidir. Peynircim, satışa sunduğu bütün ürünlerde kalite ve yüksek standartlara odaklanarak hareket eder. 

Peynircim kavurma kategorisinde sizlere sunulan bütün ürünler sağlık ve lezzet standartlarına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Etin işlenmesi esnasında hijyen koşullarından taviz verilmezken dana ve mandanın en lezzetli kısımları kullanılmaktadır. Bu yönüyle hazır kavurma lezzet noktasında en başarılı alternatiflerden bir tanesidir. 

Hazır kavurmanın hazırlanış ve tüketim noktasında normal kavurmadan hiçbir farkı yoktur. Bu nedenle de bir tüketici olarak kavurma lezzetinden faydalanmak istiyorsanız hazır kavurmanın oldukça değerli bir seçenek olacağından söz etmek gerekir. Peynircim ayrıcalıklarıyla size en uygun ürünleri satın almaya başlayabilirsiniz.

En İyi Kavurma Markası

Kavurmayı dilediğiniz an tüketebilmek adına hazır ürünlerden yararlanmanız gerekir. Peki, daha önce hiç hazır kavurma satın almadıysanız hangi markayı tercih etmelisiniz? Peynircim, size sunduğu bütün ürünlerde kalite ve lezzet konusunda beklentileri zirveye çıkarır. 

Satın alacağınız kavurmanın marka noktasında en iyi olmasını istiyorsanız Peynircim’in et ürünleri kategorisinden bir ürün seçmeniz yeterli. Her anlamda başarılı ürünleri sizlere sunarken kaliteyi farklı bütçeler için ön plana çıkarmaktır. Uygun fiyatlı kavurmanın yanı sıra daha yüksek fiyatlı ürünleri de bulabilirsiniz.

En iyi kavurma markasını bulmak yerine damak tadınıza en uygun alternatifi tercih etmeniz çok daha önemlidir. O halde vakit kaybetmeden sizin için en uygun seçenekleri değerlendirmeye başlayın!

Kavurma Fiyatı Ne Kadar?

Lezzetli kavurma seçimi yaparken marka kadar değerli bir detay da fiyattır. Zira et ürünlerinin pahalı olduğu algısı tüketicileri uygun fiyatlara sevk eder. Tam da bu noktada en başarılı seçenekler için kavurma fiyatı araştırması yapmanızın değeri hayli fazladır. Peki, kavurma fiyatları nasıl belirlenmektedir?

Kavurmanın ağırlığı ve kavurmada kullanılan etin kalitesine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Ucuz kavurmaların kalitesiz olmadığı ancak dana ve mandanın daha az değerli bölümlerinden elde edildiği ifade edilebilmektedir. Peynircim ile beklentilerinize cevap verecek ve kaliteyi hissetmenizi sağlayacak seçeneklerden yararlanmaya başlayın. Kavurma lezzeti tercihinizi şansa bırakmayın. Lezzeti tercih etmek için Peynircim ürünlerini mutlaka değerlendirin!

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım