Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
Filtreler:
Marka Adı
4 ve 4+ puanlı ürünler
250 - 500 ₺

Yöresel Peynir

Yöresel peynir çeşitlerimizle kalite ve lezzeti bir arada yaşamaya ne dersiniz? Çok özel seçeneklerle hazırlanan ve her biri tam damak tadınıza uyan alternatiflerle peynir yemeye doyacaksınız diyebiliriz. Bu nedenle de size sunduğumuz seçeneklerin neler olacağını mutlaka incelemelisiniz. Şimdi vakit kaybetmeden peynir seçeneklerimize bir göz atalım istiyoruz.

Ezine Peyniri

Çanakkale’nin Ezine bölgesinde üretilen ve adını da buradan alan bu harika peynir aslında lezzet konusunda en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Görselliği ile olduğu kadar damakta bıraktığı unutulmaz tat sayesinde de oldukça değerli olan Ezine Peyniri ile alakalı bütün soru işaretlerinizi giderecek bir tadıma kapı aralayın. Tuz, yağ ve diğer bütün konularda ideal olan bu lezzeti sabah kahvaltılarınızda sofranın baş köşesine yerleştireceğinizi iddia ediyoruz!

Kars Gravyeri

Kars’ta lezzet dolu bir peynir serüvenine adım atmak istediğinizde ilk karşılaşacağınız seçeneklerden bir tanesi gravyer olacaktır. Kökeni İsviçre’den gelen ve oldukça farklı bir tat olan gravyerin görüntüsü de oldukça ilgi çekicidir. Bu nedenle de Kars’a gelen ya da peyniri seven herkesin bu lezzetlerden bir tanesini denediğini söyleyebiliriz. Gravyer diğer peynirlere göre biraz daha ağır olduğundan tüketirken tadının sizi yorabileceğini de unutmamalısınız.

Kars Eski Kaşar

Bildiğiniz bütün kaşar çeşitlerini unutun. Çünkü Kars Eski Kaşarı size kusursuz bir deneyim sunacak. Bu sayede de kaliteli ve lezzet dolu bir deneyime olanak sağlamanız açısından da çeşitli çözümler vaat edecek. Kaşarın o bilinen tadının yanı sıra az tuzlu olması ve küflü bir peynir seçeneği olması da Kars Eski Kaşarı ile alakalı en dikkat çekilen detaylardan bir tanesidir. Bu nedenle de olabildiğince kaliteli ve lezzetli seçeneklerden yararlanmak adına bu peynir çeşidini denemelisiniz.

Van Otlu Peyniri

Geleneksel peynir seçenekleri dendiğinde akla gelen birbirinden özel alternatifler var değil mi? O halde akla ilk gelen seçeneklerden bir tanesi olan Van otlu peynirini de listemize almak gerekir. Van’da üretilen ve içerisine eklenen çeşitli otlarla tat ve besleyicilik konusunda ön plana çıkan bu lezzeti siz de mutlaka denemelisiniz. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olduğu gibi tadıyla pek çok kahvaltılığın yanına yakışan bu seçeneği siz de hemen denemeye ne dersiniz? Vakit kaybetmeden bu lezzete kapı aralamak sizin için oldukça değerli olacak!

Erzurum Çeçil Peyniri

Erzurum’de üretilen en önemli lezzetlerden bir tanesi olan Erzurum Çeçil peynirinin neler sunacağına bir göz atmaya ne dersiniz? Yağı alınmış sütten elde edilen seçeneklerden bir tanesi olan bu peynirin saçak saçak ayrılmasına kapı aralayan bir seçenek sunduğundan bahsetmek gerekir. Rengi satı olsa da oldukça lezzetli ve ilgi çekici alternatiflerden bir tanesi olan Erzurum Çeçil peynirine hemen bir göz atmaya ne dersiniz?

Erzincan Tulum Peyniri

Erzincan tulum peyniri de geleneksel peynir seçenekleri dendiğinde akla gelenlerden bir tanesidir. Ülkemizin farklı coğrafyalarında da üretilen bu peynir çeşidi bir tulumun içerisine basılan ve mağaralarda bekletilen peynirdir. Hazırlık süreci oldukça zahmetli olsa da lezzet bakımından diğer pek çok peynire göre daha avantajlıdır.

Peynircim Kalitesinde Peynirler

Peynircim, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en lezzetli ve kaliteli peynirlerin satışını gerçekleştirmektedir. Tulum peynirinden kaşar peynirine kadar hemen her peynir türünü en lezzetli hali ile sizlere sunan Peynircim ayrıcalıkları ile mükemmel bir peynire sahip olabilirsiniz. Peynir siparişini kısa sürede işleyen ve beklentilerinize uygun çözümler sunan Peynircim, dilediğiniz adette ürüne ulaşmanızı sağlar. Kaliteden taviz vermeyen bakış açısıyla beklentilerinize cevap verirken ürün çeşitliliğinde de sizlere destek olur. Peynircim sayesinde kaliteli yöresel peynir alışverişi gerçekleştirmek içim ürünleri incelemeye hemen başlayın. Satın alacağınız her üründe de avantajları yakalayın!

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım