Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
İndirimli Ürünler
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderim
Aynı Gün Gönderim
Filtreler:
Marka Adı
4 ve 4+ puanlı ürünler
250 - 500 ₺

İthal Peynir

İthal peynir adından da anlaşılabileceği üzere yurtdışında satın alınan ve Türk geleneklerinde bulunmayan lezzetlerdir. Dünyada peynircilik konusunda oldukça gelişmiş ülkelerden satın alınan bu lezzetleri doyasıya yaşamaya ne dersiniz? O halde Peynircim avantajlarıyla satın alabileceğiniz bu ürünlere daha yakından bir göz atmanızı öneriyoruz. Lezzet, kalite ve çok daha fazlasını Peynircim ayrıcalıkları ile satın almanız mümkün olacak!

İthal Peynir Nedir?

İthal peynir; Fransa, Hollanda ve İsviçre başta olmak üzer süt ürünlerinde başarı yakalamış ülkelerden satın alınan özel lezzetlerdir. Bu özelliğiyle tüketenlerin damağında unutulmaz tatlar bırakan peynirlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Peynircim, peynir satın almak ve bu lezzeti doyasıya yaşamak isteyen hemen herkesin beklentilerine cevap verir. Siz de ithal peynirle lezzet dolu bir heyecana açılmak istiyorsanız mutlaka ithal peynir çeşitlerini değerlendirmelisiniz.

İthal Peynir Çeşitleri

Peynir konusunda en özel seçenekleri değerlendirmek ve kaliteden maksimum manada yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde Peynircim ayrıcalıklarıyla size sunulan birbirinden özel peynir seçeneklerinin neler olduğuna daha yakından bir göz atmalısınız!

Gouda Peyniri

Gouda Peyniri, Hoda Peyniri olarak da bilinen oldukça özel bir lezzettir. Yıkanmış Teleme sınıfında bulunan bu peyniri diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ısındıkça uzaması olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de sandviç ve pizza hazırlığının başkahramanı genel itibarıyla Gouda Peyniri olmaktadır. Peynirin Gouda olarak anılmasında en önemli faktör üretildiği ve meşhur olduğu şehrin Gouda olmasıdır. 

Hollanda peynirlerinden bir tanesi olan bu peynir Gouda şehrinin yanı sıra dünyanın farklı noktalarında da üretilmektedir. Lezzet bakımından aynı olsa da aromaları itibarıyla çeşitlendirilen Gouda Peyniri sayesinde siz de kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz.

Cheddar Peyniri

Cheddar ya da Türkiye’de daha yaygın bilinen adıyla Çedar, İngiliz peyniridir. Bu peynirin de adı Cheddar kasabasından gelmektedir. Peynirin en bilindik özelliği sarı renkte olması ve hafif ekşimsi bir tada sahip olmasıdır. İnek sütünden elde edilen, yağlı ve oldukça sert bir peynir olan Cheddar; 1 yıl bekletildikten sonra tüketilmektedir. Pizza, hamburger ve sosların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan bu peyniri siz de çok seveceksiniz. İthal peynirler arasında en çok tercih edilenlerden olan Cheddar’ı hemen sipariş etmeye ne dersiniz?

Parmesan Peyniri

İtalyan bir peynir çeşidi olarak da bilinen Parmesan Peyniri İtalyancada Parmigiano Reggiano olarak bilinmektedir. Renk bakımından soluk sarı olması ve sert özellikler göstermesi bu peynirin ayırt edici özelliklerinden bir tanesidir. 1 ila 3 yıl arasında olgunlaşması adına bekleyen bu lezzetin içeriğinde çok ciddi miktarda glutamat bulunmaktadır. 

Yemeklerin servis edilmesi sırasında rendelenen ve bir üst malzeme olarak kullanılan Parmesan Peyniri, Sezar salatada da kullanılmaktadır. Siz de bu çok özel lezzeti tercih ederek kaliteli ve lezzetli bir seçeneğe kapı aralamaya ne dersiniz?

Mascarpone

İtalya’nın en ünlü lezzetlerinden bir tanesi olan Mascarpone, krema özelliği gösteren bir peynir çeşididir. Genellikle tatlı yapımında kullanılan bu lezzetin Tiramisu tatlısının temel malzemesi olduğu bilinmektedir. İnek sütünden hazırlanan ve 16. yüzyıldan bu yana tüketilen Mascarpone, İtalya’nın Lombardiya bölgesinde üretilmektedir.

Peynir severlerin en çok tercih ettiği lezzetlerden bir tanesi olan Mascarpone ayrıcalığını siz de Peynircim sayesinde yakalayabilirsiniz.

Emmental Peyniri

İsviçre kökenli bir lezzet olarak da bilinen Emmental Peyniri, sarı renkteki delikli bir peynir çeşididir. İsviçre’de bulunan Emme Vadisi havzasında üretilmesi nedeniyle adının Emmental olduğu bilinmektedir. Lezzetli bir peynir çeşidi olarak kabul edilen Emmental Peyniri; Hollanda, Norveç ve Almanya gibi ülkelerde de yaygın bir şekilde üretilmektedir. İnek sütünden elde edilen ve kalitesiyle tadına bakan herkesi tatmin eden bu lezzeti siz de mutlaka tercih etmelisiniz.

İthal Peynir Fiyatları

İthal peynir satın almak istiyorsanız dikkat edeceğiniz birbirinden özel peynir türleri ve bu peynir türlerine göre fiyatlar vardır. Lezzet beklentilerinize uygun bir şekilde seçebileceğiniz peynirlerle alakalı en özel fiyatları Peynircim ayrıcalıkları ile değerlendirmelisiniz.

Peynircim, dünyanın en lezzetli peynirlerini satın almanızı sağlarken uygun fiyatları da sizlerle buluşturmaktadır. Bunun yanı sıra siparişlerinizi de çok kısa bir sürede sizlerle buluşturan Peynircim, soğuk zincire riayet ederek lezzete doymanızı sağlar. Siz de hemen sipariş verin ve kaliteyi yakalayın!

Sırala
FİLTRELE
FİLTRELE
Kategori
FİLTRELE
Üretici Markaya Göre
FİLTRELE
Ürü Puanı

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım