Size Özel İndirim.

Peynircim’den yapacağınız 50 ₺ ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2

Üyelik Sözleşmesi

Sitemizi kullanmadan önce bu ‘Site Kullanım Şartları’nı lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu alışveriş sitesini kullanan ve ürün alışverişi yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır:

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘site’) Küçükyalı Merkez Mah. Mektep Cad. No: 47/A Maltepe / İstanbul adresindeki Köseoğlu Gıda Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti. firmasının (Firma) malıdır ve onun tarafından işletilir.

Sizler (‘Kullanıcı’) sitede yer alan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara bağlı olduğunuzu, sitede yer alan herhangi bir hizmetten yararlanmakla ve kullanmayı sürdürmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yer alan şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme taraflara sözleşmeye konu olan siteye dair hak ve yükümlülükler yükler. Taraflar tarafından işbu sözleşmenin kabul edilmesi ile beraber bahse konu hak ve yükümlülüklerin yerine eksiksiz, zamanında ve doğru bir şekilde getirileceği işbu sözleşmede talep edilen şartlar çerçevesinde beyan edilmiş olur.

1. Sorumluluklar

  1. Firma; sunulan hizmetler, ürünler ve fiyatlar ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
  2. Firma, sözleşme dahilinde hizmetlerden üyenin teknik arızalar dışında yararlanabileceği kabul ve taahhüt eder.
  3. Kullanıcı, siteyi kullanım sırasında kaynak koda ulaşmak veya elde etmek, tersine mühendislik yapmak gibi işlemler yapmayacağını kabul eder. Aksi durumda 3. Kişiler nezdinde meydana gelebilecek zararlardan sorumlu olur, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını kabul etmiş sayılır.
  4. Kullanıcı, site kullanımı sırasında sitenin herhangi bir bölümünde, faaliyetinde veya başkalarıyla iletişiminde genel ahlaka ve adaba aykırı, kişi haklarını zedeleyici, kanuna aykırı, saldırgan, müstehcen, şiddete teşvik, yanıltıcı, pornografik, telif haklarına aykırı ve yasa dışı faaliyet ve içerik üretmeyeceğini ve paylaşmayacağını kabul eder. Aksi durumda herhangi bir uyarı olmaksınız Site yetkilileri tarafından kullanıcı hesabının askıya alınması, kalıcı olarak iptal edilmesi, hukuki sürecin başlatılması haklarını saklı tutar. Ayrıca yargı mercilerinden gelecek bilgi talepleri noktasında da bilgi paylaşma hakkını saklı tutar.
  5. Siteyi kullanan üyelerin, birbirleriyle ve üçüncü kişilerle aralarında olan ilişkilerin sorumluluğu tamamen kendilerine aittir. 

2. Fikri Mülkiyet Hakları

2.1. İşbu Site’de yer alan içeriklerin tamamı ulusal ve uluslararası hukukun korumasındadır. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları, site sahibi firmaya aittir. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması kullanıcıya söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda herhangi bir hak vermez.

2.2. Site’de yer alan bilgiler, materyaller ve içerikler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı, başka bir internet sitesinde izin alınmadan kullanılamaz.

3. Gizli Bilgi

3.1. Firma, siteyi kullanan kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri herhangi bir 3. Kişiyle paylaşmayacaktır. Bu bilgiler “Gizli Bilgiler” olarak kabul edilecektir. Kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgi, bu kapsamda değerlendirilecektir.

3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri gibi durumlarda sınırlı bir şekilde, Site’nin sahibi olan firma tarafından kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini işbirliği içinde olduğu ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına razı olduğunu kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde doğrudan pazarlama, müşteri profili belirlemek, uygun promosyonlar üretmek, kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilir.

3.3. Gizli Bilgiler, resmi makamlarca kanuna uygun bir şekilde talep edilmesi durumunda ve yürürlükte olan bağlayıcı ve emredici mevzuat hükümlerine göre resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olması halinde paylaşılabilir.

 

4. Garanti Vermeme

İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ, UYGULANABİLİR ÖLÇÜDE KANUNLARIN BELİRLEDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİDİR. FİRMANIN SUNDUĞU HİZMETLER, "OLDUĞU GİBİ” VE "MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTADIR. PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DÂHİL OLMAK ÜZERE HİZMETLER VEYA UYGULAMA İLE İLGİLİ OLARAK (BUNLARDA YER ALAN TÜM BİLGİLER DÂHİL) SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR.

5. Kayıt ve Güvenlik

Kullanıcı, site kullanımı sırasında talep edilen bilgileri güncel olacak şekilde doğru ve eksiksiz bir şekilde bildirmek zorundadır. Aksi bir durumda Sözleşme ihlali olarak değerlendirilecektir ve herhangi bir uyarı yapılmadan hesap kalıcı olarak kapatılabilecektir.

Kullanıcı, Site ve üçüncü taraf sitelerde hesap güvenliğinden ve şifrelerinden kendisi sorumludur. Bu kapsamda yaşanabilecek bir sorun sonucu oluşabilecek veri kayıpları, donanım veya cihaz zararı gibi durumlardan Firma sorumlu değildir.

6. Mücbir Sebep

Tarafların kontrolü dışında gerçekleşen; doğal afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, seferberlik ilanı, halk hareketleri, ayaklanmalar, grev, lokavt, salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca yerine getirilemez duruma gelirse, taraflar sorumlu tutulamazlar. Bu kapsamda Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınacaktır.

7. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

İşbu sözleşme şartlarından birinin, herhangi bir sebepten dolayı kısmen veya tamamen geçersiz olması durumunda sözleşmenin geri kalan maddelerinin geçerliliği devam eder.

8. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

Firma, site üzerinde yer alan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler firma tarafından tek taraflı olarak yapılabilir ve sitede yayınlandığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin sunduğu hizmetleri kullanmaya devam etmesi durumunda değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

9. Tebligat

İşbu Sözleşme kapsamında taraflara yapılacak tüm bildirimler için Firma’nın bilinen e-posta adresi ve kullanıcı tarafından üyelik formunda belirtilen veya daha sonra güncellenen e-posta adresi kullanılacaktır. Kullanıcı, üye olurken veya daha sonra güncelleyerek belirttiği adresin, geçerli bir tebligat adresini olduğunu beyan eder. Adresin değişmesi durumunda 5 gün içerisinde yazılı olarak diğer tarafa bildirmelidir. Aksi durumda kayıtlı olan adrese yapılacak tebligatlar geçerli sayılacaktır.

10. Delil Sözleşmesi

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler ve hizmetler için ortaya çıkacak her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecektir. Kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

11. Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından ortaya çıkacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Geçmiş Aramalar
Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım