Support Line Icon
Destek Hattı
0850 346 16 61
2

Kargo ve Teslimat Sözleşmesi

Ürünlerin paketlemesi, uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Ürün cinsine göre farklı paketleme tercihi yapılarak, ürünlerin zarar görmeden tarafınıza ulaşması hedeflenmektedir. Cam kavanoz ve pet ambalaja sahip ürünler, airbed adı verilen hava yastıkları arasına yerleştirilmektedir. Kargo ücreti, 170 TL ve üzeri alışverişler için ücretsiz olurken 170 TL altı siparişlerinizde 15 TL olarak yansıtılmaktadır.

Süt ürünleri gibi soğuk zincir gerektiren ürünlerin paketlemesi sırasında buz aküleri paket içerisine yerleştirilmektedir. 48 saat boyunca etkili olan buz akülerine ek olarak dışı folyo içi straforlu poşetler kullanılmaktadır. Bu sayede ısının sabit kalması da sağlanmaktadır. Paketlemesi yapılan ürünlerin tamamı dayanıklı karton koliler ile kargolanmaktadır.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürünlerin kargolaması yapılırken ürün tipine göre karar verilmektedir. Özellikle soğuk zincir gerektiren ürünler siparişinizde yer alıyorsa kargolama zamanı ona göre ayarlanmaktadır.

Soğuk zincir gerektirmeyen içeriğe sahip bir sipariş, Pazar günleri hariç diğer tüm günler kargolanmaktadır. Fakat soğuk zincir gerektiren bir siparişiniz varsa Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri aynı gün kargolama yapılmaktadır. Sadece Perşembe günü aynı gün kargolanması için siparişinizin saat 13:00’e kadar verilmiş olması gerekmektedir. Perşembe günü 13:00’dan sonra verilen siparişlerde soğuk zincir gerektiren ürünlerin haftasonu yaşanabilecek bir aksaklıktan etkilenmemesi için kargolaması Pazartesi gününe ertelenmektedir.

Pazar günü verilen siparişlerin kargolaması, kargo firmalarının hizmet vermemesinden kaynaklı olarak Pazartesi günü yapılmaktadır.

Kargo hizmeti için Yurtiçi Kargo firması tercih edilmektedir.

Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Kategoriler
Ürün Favorilere Eklendi.
Anasayfa Kategoriler Sepetim
Hesabım